Молодий українець бореться з онкологічним захворюванням…МАТИ ПРОСИТЬ ЛИШЕ ОДНОГО : – “Помоліться за мою кровиночку!”

Здоров'я, Новини

Розпочато четвертий блок хімотерапіі. Молодий українець тривалий час бореться з онкологічним захворюванням. Про це повідомила мама хлопця Таня Бренгин на своїй сторінці в соцмережі Facebook. Жінка розповіла, що її синові Владиславу поставили страшний діагноз — саркома четвертої стадії. Пухлина різко прогресує і вражає інші органи. Для лікування хлопцеві потрібні донори крові.

Підходять лише чоловіки з групою 2+. У зв’язку з цим його мама просить про допомогу усіх небайдужих. “Він хоче жити! Він сильний, і ми з вами його витягнемо! Це моє життя. Моя і моєї донечки опора” – зазначила Тетяна.У повідомленні вона вказала адресу клініки у Львові, де кожен зможе здати кров для Влада.

Підтримай нашу сторінку в Facebook. Крім того хлопець проходить дорогу хіміотерапію. Завдяки небайдужим людям у хлопця з’явилася можливість на лікування, лікарі вже почали четвертий блок терапії. Жінка просить всіх помолитися за її сина і підтримати юнака на шляху до одужання. “Прошу про молитву за мою кровиночку.

Розпочали 4 БЛОК ХІМІОТЕРАПІЇ. Владислав 17 р САРКОМА 4 ст з метастазами. Щиро прошу про підтримку молитву за зцілення Владислава. Бог робить чудеса!!!” – написала Тетяна.

джерело

Loading...