Ветеран Другої Світової Розповів Всю Правду, Про «Подвиги» Радянських Військових ВІДЕО

Відео, Новини, Соціум

Ветеран Другої світової розповів всю правду, про «подвиги» радянських військових.

Ветеран Другої світової війни Леонід Рабичев розказав усю правду про моторошні розправи радянських солдатів над жінками.

Відео розповіді опублікував російський проект “Подвиг партизана”.

“Ми перші ввійшли у Східну Прусію. Ми застрягли в обороні до січня 1945 року. Тоді нам міста здавались без бою. Я їхав на машині. Ми проїхали 100 кілометрів по ідеальному шосе. На сотому кілометрів ми помітили, як евакуйовувалось із міста мирне населення.

Люди їхали на возах та автомобілях. Наші солдати скинули всі ці транспортні засоби у кювет. І тут почалось групове зґв@лтув@ння жінок, дівчат. Я нічого не робив, але відчуваю вину, бо весь мій взвод у цьому брав участь.

І артилерійці, і піхотинці, всі. Вони стояли по черзі до жінок. Коли німкені стікали кров’ю, їх розстрілювали. Генерали з цього сміялись і насолоджувались. Я був шокований, це – було жахливо. Якщо у жінки були діти, їх розстрілювали на очах у матерів. У Східній Прусії таке всюди було”, – розповів ветеран.

Loading...

Ветеран також розповів, як у іншому місті радянські солдати в нього на очах зґв@лтув@ли та розстріляли 200 жінок.

“Вони викидали їх трyпи з вікон другого поверху. Там були діти. Жінки кричали до мене: “лейтенанте, врятуйте нас”, а я нічого не міг зробити”, – розповів Леонід Рабичев.

ВІДЕО

Джерело

Loading...